ART / Etchings etc / Torrnålsetsning 11482009

nr 1148 2009

Torrnålsetsning

Evert Lundquist (1904-1994), Sweden. Ladder, signed and numbered 10/50, subject: 14x13, skadat blad.

Evert Lundquist (1904-1994), Sverige. Stege, signerad och numrerad 10/50, motivet: 14x13

Condition: skadat blad

Yes

700

SEK 400

Monday December 4 2017
at 19:04:29